valorant hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar beyninde belde almasının en önemli nedenlerinden biri tıkır ile (UC yöntemiyle) dubara süresince alışdoneş strüktürlabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle dubara içersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle alışdoneş yetişmek için oyuna online yöntemlerle tıkır yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile alışdoneş yetişmek o derece emeksiz bileğildir. Çünkü bu ustalıklemler dolar kuru üzerinden muamelat strüktürldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok mualla oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek için ya da oyunda elan lüks silah gücü üzere hilelere kellevurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü zevat tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin içine zararlı mukayyetmlar yükleye bileceklerini oda ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu yazgımızda Pubg Hareketli oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri için sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler için oyunu elan çok oynamanızı esenlayacak fakat haram olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov üzere hilelere belde verilmiştir. Hassaten bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi üzere hilelere bile belde verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri beyninde en ağır olan ve hesabınızın banlanmasına niye olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi içerindeki farazi paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu farazi paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular dubara içerisinde belde meydan kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine kellevurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazanılmış olduğunızda aldığınız hediyeleri dahi kullanamazsınız.

Dubara süresince satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da özge oyunculardan üstün bir hale gelmenizi esenlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar sadece oyundaki karakterinizin görünümünü bileğustalıktirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri beyninde belde meydan UC hilesini kullanmamanızı salık ederiz. Bu hileler üçüncü zevat tarafından oluşturulduğu için içine zararlı mukayyetmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve içsel mazarrat verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en çok bağ gören ve özge oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, esasta dubara strüktürmcıları tarafından turnuvalar esnasında tamam oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere benzemek için kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü zevat tarafından bu düzen hacklenerek kötü amaçlı olarak oyunlarda kullanılmaya kellelamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları tecziye etmek için temelli yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çalışmasını engellemeye çalışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi için her hengâm bir suret bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında belde meydan duvarların arkasını müşahede özelliğine iye olurlar. Eğer rakip bir duvarın arkasında yahut oyunda belde meydan dağ ve tepelerin arkasındaysa bu tertip sayesinde rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz muhalifsında sizi tabütüvanlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine gereğince kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en yaygın olan hilelerden biridir. Aimbot bir numara lafız üzere görünse bile esasta Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, nişangâh ahzetmek yahut bir nesneyi nişan ahzetmek manaına gelirken Bot kelimesi, bir ustalıkin otomatik olarak strüktürlması manaına gelir. Bu dü kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan transfer manaına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Leave a Comment

https://bilgisayar.name.tr/ https://ispanyolcaceviri.name.tr/ https://bingolyoreselyemekler.name.tr/ https://zekasorulari.name.tr/ https://hacklink.name.tr/ Seo Fiyatları IQos Heets
Puro Satın Al puff bar satın al
takipci satin al