Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Orak ayı 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini geliştirmeye herifış, cihan üzerinde makul alanlarda ülkemizi söz gelişi etmesiyle öne çısoy bir Fen Herifı ve Mucittir. Ülkemizde bireysel olarak yalnızca başına öne çısoy en majör miktarda ilaç muhtevaerik patentinin kazanç sahibidir. Bu zamana derece yapmış oldukları buluşlar ve ilaç dalünde çoğu majör adımlarıyla öne çısoy Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Kendisine özgü fikirleri ve çhileışmak istediği kayranı yetiştirmek isteyen Alkoçlar, orantığı Metehan Yeşil ile baş başa kurmuş oldukları Ar-Ge isminde izlenceın umumi serıdır. Ar-Ge, Uygulayım bilimi Ihya Bölgeleri Kanunu’na bakılırsa insanoğlunun vukuf kepezarcığının yanı sıra farklı etkenleri birleştirerek artırma çhileışmaları sürdüren ve gelişen teknolojiyi kullanarak dizgesel bir sentetik zekâ üretme sistemine verilen isimdir.
Yalnızca Ar-Ge projesiyle konmak istemeyen başarı mazmunında ülkesini daimî söz gelişi fail Alkoçlar, bu zamana derece yaptığı buluş belgesi başvuruları ile bile meşhurdur. 143 adet başvurulmuş ve 280’den aşkın beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bunların yanı sıra ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT doğrusu evgin gelişen vakalarda hızlı sonuç hileınmasını sağlayan testler geliştirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Köleübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Yılın Genç Fen Ödülü’ne namzet olarak gösterilmiştir ve çoğu bilgi insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü nailtır. 2020 yılında ise yaptığı ilaç patentleriyle baş başa tekrar bu ödüle layık görülmüş ve nailtır.
Düzında artık ciddi bir uzman olmasıyla baş başa kimsenin nüans edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda majör bir öneme malik olan Alkoçlar, Cihan çapında bucak edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk nöbet güruhlen flavonol glikozit esaslı başlamak üzere antiviral birlikteşenin mucididir. Bunun icazetını ise T.C Gıda, Ekincilik ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu birlikteşke tam olarak 21 pare bile formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içerisinde ise yaratma ortada en çok buluş belgesi başvurusunu yaparak Türk Patent Enstitüsü kararıyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Yılın Fen Herifı Ödülü’’ namına mevdutir.
Yaptığı çhileışmalarla insanlık evveliyatına faydasını hiç kalık etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı yapısı sebebiyle berceste mesleklere her sene imza atmayı nailtır. Yeri geldiği zamanda kötü gerilar elde etse birlikte katiyen çhileışmalarından vazgeçmemiş daimî olarak kendisini Fen dünyasına göstermeyi nailtır. Özellikle kanser terapilerine yönelik yaptığı nörojenez miyojenez baş başa başlamak üzere iyileştirme yuğrunda geliştirdiği birlikteşkeleri keşfederek insanlık evveliyatına majör bir etkiı dokunmuş ve patentini almıştır. Cihan üzerinde pek bilinmese bile temelı altın molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek bildirmek gerekirse PCT onaylı sildenafili içerisinde bulunduran pde5 inhibitöründen henüz tabütüvanlü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuşdolaşma. Bu icadının kıymeti ise takribî olarak 3 Milyon Dolardır. Yalnızca malum şeylerin üzerinde çhileışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde bile çhileışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çhileışmalarla Sierra Leone isminde devlete yardımcı olmuşdolaşma. ‘’Novir’’ isminde yaptığı antiviral formülasyonu ülke içerisinde bulunan birkaç yurttaşa deneterek üzerlerinde denemek isteyen mucidimiz yaptığı bu ahacık bile başarılı olmuşdolaşma. Hiçbir kötü (üst yardım) özelliği bulunmayan bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’bile henüz sonra ise 25’e benzeyen ülkede ruhsatı alınmıştır. Tam çhileışmalarına tam odak çhileışan Ar-Ge yetkilileri bu prosesten bile başarılı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar yalnız Ar-Ge projesiyle ülkemizde henüz çok ön plana çıksa da Cihan üzerinde bile biraşırı şirketin ortaklık ve kurucu kadrosunda bucak almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isminde ilaç şirketinin Eş Sahibi ve Teknolojiden mesuliyetli serıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Uygulayım bilimi Transferleri ile alakalı ve mevduat ara bulucuyla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesuliyetli serıdır.
şimal Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge Baş Müşavirı ve Reis Yaversıdır.
Belçika’da bulunan HC Pharma isminde bir Eczanenin Patronaj Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce buluş belgesi ve geliştirdiği onlarca birlikteşkenin yanı sıra insanoğluna yarayacak meslekler üretmeyi savsama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin bellik lisansına da sahiptir. Buna yönelik geliştirdiği 19 PGE-1 mRNA isminde formülasyonu vardır. Özellikle günlük hayatta üstıkların geçmesi muhtevain makul bir dönemı beklesek birlikte bazıları lafıcı olabiliyorlar. Hem derinin dışarısından hem bile muhtevaerisinden kolayca bir biçimde iyileştirme edebilmek muhtevain bu kullanılıyor. Hatta cinsî mesleklev bozukluğunu da iyileştirme kılmak muhtevain kullanılmaktadır. Yalnızca bununla kalmamış hınçe karşı dirençli ve tabütüvanlü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere malik olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isminde buluş belgesi başvurularının 2000 adetine benzeyenın kazanç sahibidir. Cihan üzerinde onun yaptığı meslekleri namına çekerek bozmak isteyenler elbet oldu. Bu yüzden onun başarısını çekemeyen insanoğlu haklarını kendilerine çekmeye çhileışsalar da Alkoçlar her dönem kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise temelı mevzularda hala yasal haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını sayesinde uzun kesiksiz kapanmalara ve sosyal hayattan ırak zaruri ev bark istirahatlarine sunulan kalan cihan toplumlarında biraşırı alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir hız kazanmış durumda.

Konuyla alakalı görüşünü beyan fail Spektral Holding Patronaj Oturmuş Eşserı Erdal Can Alkoçlar bu zaman ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen dönemin salgın şartlarından dolayı ıztırari olarak artması özellikle şahsi bilişim ve teknolojik takım inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Elan önce lazım ilaç, lazım mühendislik ve bilişim alanlarında yatırımların çoğu gelişmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, artık alakalı sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz namına yapılabilecek en akıllıca katkı, inovasyonu umumi anlamda bir milli bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna derece desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sebebiyle son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine katkısızlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Cihan çapında yaptığı patentler ve ilaç dalünün önde mevrut ismi olarak öne çıkmaktadır. Fen Herifı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse bile yatırımcı kişiliği ile bile öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine majör miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, şimal Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge ve buna menent çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz namına da majör gelişmeler sağlayan Alkoçlar, Mas İlaç Envestisman Ar-Ge Şirketinin kurucu orantığıdır ve aynı zamanda serıdır. Ülkemizde bucak kayran başka bilgi adamlarından henüz çok öne çıkmasının sebebi ise çok majör bir miktarda farmasötik birliktehandan patentinin kazanç sahibi olması ve başvurusunu ilk karşılayıcı eş olmasıdır. 2010 senesinden bu yana derece yaptığı girişimler ve bulmuş olduğu molekülleri umumi olarak insanlığın asliye lakinçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle kanser kayranında çhileışmalarını daimî genleterek daimî faydası dokunmaktadır. Türkiye’bile biraşırı kez Türkiye Yılın Fen Herifı ödülüne layık görülmüştür. Yalnızca ülkemizde bileğil mekân haricinde doğrusu kürevi anlamda da biraşırı ödülleri alarak bulmuş olduğu farklı dermanların alınlığını almıştır. Ortağı olan Metehan Yeşil ile baş başa berceste mesleklere imza atmaya devam fail Alkoçlar, çhileışmalarını kendi şirketi üzerinde halletmeye devam ediyor. Ülkemiz muhtevain yararlı olmasını düşündüğü dermanlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı mesleke yarayacak dermanları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kabil bize yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme mevrut blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kabil kavramlar biraşırı farklı iş koluna entegre olmaya devam ederken menent faaliyetler ülkemizde bile gündeme gelmeye başladı.

Ülkemizde çalışma gösteren ve bu alanda çhileışmaları bulunan Spektral Envestisman Bankası Eş Reisı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir katma boy bos yaratacağını kaydetti. Türkiye’bile madencilik kayranındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklanan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok benzeyen zamanda ülkenin doğusunda bucak kayran bir değerli sahası ile baş başa başlatacağız.” şeklinde paylaşımda bulundu.

Kripto varlıklardaki eder bileğmeslekikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir mevduat aracı olarak kalmasını katkısızlamanın yolunun mıhlı boy bos veya miktara malik “Stablecoin”lerden geçtiğini tamlayan Spektral Envestisman Bankası Reis Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Saf’a basıcı eroin ruhsatları ile katkısızlanabileceğine nazarıitibar çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Saf eroin ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak yasal ast yapısı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı katkısızlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile alakalı bile vukuf veren Yeşil şu açıklamalarda bulundu: “Yeni sehim modülü(staking) projemize daimaî güvence olarak meslektiraklerimizden Anadolu Kalsit AŞ’nin kalsit pres ruhsatını da vereceğiz. İzmir 6. Kâr Mahkemesi’nin 2021/66 adetlı Yönerge’si ile bileğerlenen 292 milyon ekü mesabesinde bir teknik güvence ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Anlatım No.ab ve 18.06.2020 yayın tarihi ile planlı Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’bile pomza ve perlit sahası başlamak üzere dü sınai hammadde eroin sahasını aldığını duyurdu.

Şirketten yapılan tasarlı açıklamada fikirlerine bucak verilen TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Salim Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye majör katma boy bos mizan potansiyeline malik olduğunu belirtti.

Perlitin inşaat piyasasında ısı ve seda yalıtımı lüzumlu olan alanlarda kullanılacak olan gereç olduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Alımını gerçekleştirdiğimiz pomza eroin sahasının ise natürel gereç yapısındaki yararsızluklar sebebiyle erdemli derecede ısı ve seda yalıtımı özelliklerine malik. Bu özelliği sebebiyle kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan erdemli oranlarda izolasyon katkısızlıyor.’ bileğerlendirmesinde bulundu..

TBY Holding İnovasyon Direktörü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi bölüt en planları olduğunu söylemiş oldu. Alkoçlar, ‘İlgili eroin sahalarının orantı vadede CRIRSCO kriterlerine uygun rezerv saptama raporları düzenlenerek bölüt enı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada bucak kayran inceliklara bakılırsa hassaten, TBY Holding geçen ay İnovasyon Direktörü Alkoçlar nezdinde Alman Afiyet Bakanlığı’nda GBTÜ muadili bitkisel ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, geçen günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle enerji tesisinin yüzdelik 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Leave a Comment

https://bilgisayar.name.tr/ https://ispanyolcaceviri.name.tr/ https://bingolyoreselyemekler.name.tr/ https://zekasorulari.name.tr/ https://hacklink.name.tr/ Seo Fiyatları IQos Heets
Puro Satın Al puff bar satın al
takipci satin al